לואי סי קיי ( LOUIS CK ) הקומיקאי מספר 1 בעולם בדרך לישראל

פורסם בתאריך : 14/04/2016

לרשימת הפרסומים המלאה


(מאת: לירון גרינברג פולק)

 

עכשיו זה כבר רשמי – לואי סי קיי LOUIS CK  יופיע בחודש אוגוסט 2016 בהיכל הפיס ארנה בירושלים עיר הבירה!

 

לואי סי קיי הקומיקאי / סטנדפיסט הג'ינג'י הציני הנועז והמחונן, המוכר לרובנו מתוך התוכנית הקומית שביים וכיכב בה  "לואי" ( סדרה שזכתה להצלחה רבה בארה"ב) , סיפר בראיון לתוכנית הרדיו של האוורד סטרן , שהוא מתכנן להגיע לישראל בקרוב להופעה באצטדיון כדורגל.

 

לואי סיפר בטון חצי הומוריסטי  באותו הראיון על כך שסדרת הרשת האחרונה שלו – "הוראס ופיט" ,אשר יצאה בתחילת השנה , אותה הוא מביים עורך כותב וכמובן מככב בה ( כאשר לצידו מככבים גם סטיב בושמי ואידי פאלקו ) קלעה אותו לחובות של מיליוני דולרים.

 

בעקבות זאת (ואולי בהשפעת  ההצלחה שזכה לה סיינפלד בביקורו האחרון בארץ)  הוא החליט שהוא חייב להגיע לישראל להופעה בהיקף עצום ולהחזיר בחזרה את ה"מליונים האבודים".

 

כמו כן ידוע כי לואי סי קיי הינו איש עסקים ממולח (בכל זאת מדובר באדם בעל שורשים יהודיים -שסבו היה יהודי  הונגרי ואביו בסופו של דבר התגייר ונישא בשנית ליהודייה), אשר משווק את עצמו בצורה מבריקה, כאשר מכירת הכרטיסים למופעים שלו נעשית ישירות באתר הפרטי שלו  .

 

מכאן נוכל להסיק שאולי אינו זקוק להפקות גדולות במיוחד שיביאו אותו לארץ , אולי מדובר ביוזמה אישית?

 

נראה שלפי שיטת השיווק הזו (במידה והסיפור של החובות אינו בגדר מעשייה) – לואי יכסה את החובות האלו בהינד עפעף – כך שאין סיבה ממשית לדאוג לרווחתו הכלכלית של הכוכב.

 

אז עד שהוא יגיע אלינו הנה הופעה באורך מלא  – פתחו את הריאות והיכונו לנשום קצת מרירות :

 

 

 

 

 

 

אתר הבילויים "מה עושים היום?" ממשיך ללוות את הנושא ואף יעדכן בכל התפתחויות החדשות כאן בכתבה הזו ובנוסף בדף הפייסבוק "מה עושים היום?".

בכדי להתעדכן כל שעליכם לעשות הוא לסמן "" like" בעמוד הפייסבוק שלנו וכך תהיו הראשונים להתעדכן בפרטים על ההופעה של לואי סי קיי בישראל 2016.

 

ניוזלטר

סקר קצר:

צוות מה עושים היום עובד במרץ לשיפור חווית השימוש במה עושים היום.

נשמח לשמוע את דעתכם.

1. גיל:  18-24 25-34 35-44 45+

2. תוכן אירועים מועדף (ניתן לבחור מספר קטגוריות):

 הופעות חיות הופעות סטנדאפ מסיבות בארים פעילויות עם ילדים פסטיבלים אחר

3. איזור בארץ (סביבה):

 תל אביב ירושלים חיפה באר שבע אילת

4. האם קיבלת מענה למה שחיפשת?

 כן לא

* הסקר הינו אנונימי לחלוטין