« בחזרה לארועים

פסטיבל פליציה בלומנטל 2017

הארוע הזה הסתיים
יום שישי
תאריך: 19.05
מיקום: מוזיאון תל אביב לאומנויות
כתובת: שאול המלך 27, תל אביב
כרטיסים
פסטיבל פליציה בלומנטל 2017

אהבת החיים, הצורך להמשיך לחלום ולחוות את החוויה ביצירה המוזיקלית, היא תפיסת העולם עימה יצאנו לדרך במאי 1999 אז ייסדנו את פסטיבל פליציה בלומנטל למוזיקה. בחרנו ליצור באולמות מוזיאון תל אביב לאמנות, מוסד פעיל ביותר בתחום המוזיקה בנוסף לעושר התערוכות וההרצאות בו. במהלך 17 שנות קיומו של הפסטיבל למדנו כיצד לשלב בין המוזיקה הקאמרית, המוזיקה התזמורתית, ההרכבים קוליים, המוזיקה העממית כעולם אחד ובו מוזיקאים ישראלים ואורחים מכל העולם.

 

מאז נוסד אירח הפסטיבל רביעיות מיתרים כמו רביעיית לייפציג, רביעיית סיינט לורנס, רביעיית סנט פטרסבורג; פסנתרנים סולניים כמו לואי לורטי, פרדי קמפף, קונסטנטין ליפשיץ, ליליה זילברשטיין, תומר לב, דני דרייבר; זמרים מובילים כמו אדית מאתיס, קאריטה מאטילה, שרה ווקר, פיליפ יארוסקי, מייקל צ'אנס, קלייר מגנאגי; אנסמבלים של מוזיקה מוקדמת כמו הכומר האדום, ל' ארפג'ייטה, ארמוניקו קונסורט, אנסמבל דונדין, כינורות המלוכה; אנסמבלים קוליים כמו אנימה קונסורט, ווצ'ס מוזיקלס, ארמוניקו קונסורט, הקולות הצפוניים, האנסמבל הקולי הישראלי, אנסמבל קולי סירנות; תזמורות כמו הסימפונית ירושליים, סולני תל אביב התזמורת הקאמרית הישראלית ותזמורת האקדמיה מקלן; כמו-גם להקות מחול ושחקנים מובילים.

 

אנט סלין יזמה את הפסטיבל בעקבות הכרות ממושכת עם אביגיל ארנהיים, שהצטרפה לרעיון בעת שעבדה במוזיאון תל אביב לאמנות כמנהלת תוכניות המוזיקה. יחד הן מובילות את הפסטיבל מראשיתו. העיסוק בהכנת הפסטיבל יוצר כל שנה מחדש אפשרויות רבות בהפעלת הדמיון ובהאזנה להרכבים חדשים וכישרונות חדשים בסצנה המוזיקלית בעולם.

 

הצטרפו אלינו לשבוע שיישאר אתכם כל השנה!

 

מיקום האירוע

תגובות

ניוזלטר

סקר קצר:

צוות מה עושים היום עובד במרץ לשיפור חווית השימוש במה עושים היום.

נשמח לשמוע את דעתכם.

1. גיל:  18-24 25-34 35-44 45+

2. תוכן אירועים מועדף (ניתן לבחור מספר קטגוריות):

 הופעות חיות הופעות סטנדאפ מסיבות בארים פעילויות עם ילדים פסטיבלים אחר

3. איזור בארץ (סביבה):

 תל אביב ירושלים חיפה באר שבע אילת

4. האם קיבלת מענה למה שחיפשת?

 כן לא

* הסקר הינו אנונימי לחלוטין