מי אנחנו ?

מי_אנחנו

כמה פעמים בחייכם נתקלתם במצב שבו עליכם לבזבז יותר מדי אנרגיה בהחלטה החשובה לאן לצאת היום? פעמים רבות אתם פשוט נאלצים לבחור באחת מתוך אלף אפשרויות שונות, אך בסופו של דבר אתם עלולים למצוא את עצמכם מוותרים או פשוט שואלים את עצמכם האם אולי היה עדיף כבר להישאר בבית וזהו?

 

לעיתים אתם כבר יוצאים ומגיעים אל המקום שאליו החלטתם לצאת, אתם מבזבזים כסף וזמן ואולי עד שכבר שהגעתם אל היעד אתם פשוט מגלים שזה מבאס כי זה לא בדיוק מה שחשבתם שיהיה, האווירה לא משהו בכלל או אף גרוע מכך: המקום עדיין כלל לא נפתח!

 

עצרו כבר עכשיו את המידע הכוזב או הלא רלוונטי ברשת, עצרו את כל ההצעות שמגיעות מיחסי הציבור, מהמפרסמים או מכל מקום אחר, עצרו את כל הדילמות המתישות.

 

אנו מאמינים שלתת למשתמש את כל האופציות לבילוי הקיימות (יש מאות כאלה ביום) לא באמת עונה לו על השאלה "מה עושים היום?" אלא מאלץ אותו להשקיע המון זמן בשיטוט אין סופי בין האירועים השונים כשלבסוף או שהוא מתייאש או שהוא נאלץ לבחור בעצמו ללא שום ידע על מה באמת אופציית בילוי איכותית.

 

אתר מותג הבילויים "מה עושים היום?" מתיימר לברור מבין מאות אופציות לבילוי רק את הדברים הכי חמים,ייחודיים, משמעותיים ואיכותיים ובכך לחסוך מציבור הבליינים או מסתם אנשים שרוצים לצאת לבלות מפעם לפעם את החיפוש המייגע באינטרנט או במקומות אחרים אחר התשובה לשאלה "מה עושים היום?".

 

כל זאת תוך דגש על פשטות ונוחות ללא סיבוכים מיותרים.

 

האתר מחולק לערים מרכזיות ולקטגוריות כמו הצגות, הופעות מסיבות, מתעדכן בקביעות ובעל ממשק ידידותי , נוח לניווט, היוצר סדר בעיניים.
לאחר שתבחרו את העיר הרלוונטית תוכלו לקבל מפרט אירועים לפי תאריכים הכולל תיאור,  מיקום,  שעות פעילות ואופציה לשתף את המידעעם חברים בפייסבוק או בטוויטר.

ראיתם הופעה או הצגה שבא לכם ללכת אליה? עכשיו תוכלו גם לרכוש את הכרטיס לאותו האירוע הכול בצורה פשוטה קלה ומאובטחת.
וזה לא הכול… "מה עושים היום" מלווה אותך גם בסמארט-פון בצורת אפליקציה חינמית שניתנת להורדה גם לאיפון
וגם לאנדרואיד מומלצת וזמינה להורדה מהאפסטור ומGoogle play בחינם!

 

אז בואו לגלות "מה עושים היום?", אצלנו לא מחפשים, אצלנו מוצאים!

 

ניוזלטר

סקר קצר:

צוות מה עושים היום עובד במרץ לשיפור חווית השימוש במה עושים היום.

נשמח לשמוע את דעתכם.

1. גיל:  18-24 25-34 35-44 45+

2. תוכן אירועים מועדף (ניתן לבחור מספר קטגוריות):

 הופעות חיות הופעות סטנדאפ מסיבות בארים פעילויות עם ילדים פסטיבלים אחר

3. איזור בארץ (סביבה):

 תל אביב ירושלים חיפה באר שבע אילת

4. האם קיבלת מענה למה שחיפשת?

 כן לא

* הסקר הינו אנונימי לחלוטין